neděle 13. listopadu 2011

Daybreak


Daybreak. Kabelka na přání pro velmi hodného člověka. Kabelka je z kombinace designové látky z kolekce Habitat, rifloviny a koženkových uch. 
Je to krásné, když vyjdu večer z domu, jemný mráz nám dává jasně najevo, že už brzy přijde zima, noc je jasná a hvězdy blikají jedna přes druhou, v dálce svítí neony a voda se tak nějak zklidnila. A protože bydlíme v údolí, většinu rozbřesků je u nás spojeno s mlhou. Už vím, že když je v létě ráno mlha, bude krásně, stejně tak na podzim vím, že bude zima či přímo mrznout. Člověk se nadechne a od úst mu jde pára, natáhne si svetr i přes dlaně a sevře je v pěst, aby držel (a pěkně se tím vytáhl...) vběhne domů, přiloží do kotle a těší se na teplo, hmm.

Kabelka má vnitřní zipovou kapsu + jednu na mobil, či jiné drobnosti, koženková ucha a jedno dlouhé vyztužené popruhem, které si můžete, díky zkracovací sponě,  nastavit na libovolnou délku. Velikost kabelky (pozorné oko si jistě všimlo, že je střihově podobná kabelce Eclipse, ale větší) 38x29x9 cm.

Laraffa design 

 A něco navíc...

 Malý trik pro úvaz šátku. Šátek překřižte přes sebe, vezměte gumičku (použila jsem gumičku do vlasů)-viz. obrázek. A "zagumičkujte" tak, aby šátek pěkně kopíroval výstřih.

Poté horní část překříženého šátku ohněte přes gumičku a získáte zajímavý úvaz, který může krásně rozveselit třeba černé tričko, jako tomu bylo u mojí modelky (díky mami). 
Určitě se bude lépe pracovat se šátkem dvojitým (tunelem) pro jeho pěknou tvárnost.

8 komentářů:

P. řekl(a)...

Ladi, ta je zase krásná!!! Jdu ti konečně napsat ten mailík :-)

vexa řekl(a)...

nádherný kousek!

Laraffa řekl(a)...

Těším se Pavli a děkuji.
Vexi těší mě ;-).

Barborka řekl(a)...

Hm, tak teraz som sa dosýtosti nakukala ja u Teba :) Taška je nadpozemská, strácam slová a šála je tiež krásna, taká bohémska! A milujem Tvoj popis udalostí, okamihov... prežívam ich v predstavách s Tebou, dokonale si viem tú atmosféru prestaviť ako keby som tam stála a vydychovala obláčiky do mrazu s Tebou...

Monika řekl(a)...

Kabeluška je luxusní a to Tvoje povídání.....:-D

danku řekl(a)...

Luxusní kousek!!

Laraffa řekl(a)...

Děkuji kočky, každá pochvala mi dělá velkou radost.

Amelie řekl(a)...

to je nádhera.