středa 13. června 2012

Birdsong

Birdsong. Kabelka pro fotoaparát, pro objektiv, pro blesk, pro sušenky, pro spoustu dalších věcí a pomůcek.
 Kabelka jenž čekala na světlo světa déle, než by si zasloužila, přesto přišla a přišla, aby potěšila. Pravdou je, že velkou inspirací mi byla samotná echino látka a když jsem si nedávno otevřela při šití okno, doslova jako bych zapnula rádio na frekvenci Birdsong, prostě se tam ti kluci a děvčata na větvích předháněli, kdo zazpívá "tu pravou, pro tu pravou" a chce se mi věřit, že zpívali i pro mě. Mám ráda místo, kde žiju.

Kabelka je veliká převeliká, hluboká přehluboká, vnitřek tvoří spoustu přihrádek vyztužených molitanem, aby budoucí "mašinky" měli pohodlí a nijak se nepoškodily, nesmí chybět ani spoustu polštářků, které se dají přemisťovat a tak si je budoucí majitel může přizpůsobovat aktuálním potřebám - sama ji říkám, vypolstrovaná kabela. 
A dále dvě vnější kapsy, které díky prošitým záševkům (tentokrát pro efekt šité z opačné strany) dělají kapsy větší, zároveň však nepřekážejí a zapínají se na zip. 
Zapínání klopy na trojzubec přišitý na pevný popruh, celkové zapínání na zip, který je taktéž všitý do vypolstrovaných bočnic.
Nesmím zapomenout na popruh vyztužený brašnářským popruhem, obohacen zkracovací sponou a polstrováním, aby se vám kabela, pod tíhou, nevryla do ramene.
Boční díly vyztuženy potaženým kédrem. 


Laraffa design
5 komentářů:

Korfela řekl(a)...

No teda smekám .. kus práce ... je krásná

Barborka řekl(a)...

Ty si, Laďko, proste extra trieda, je fantastická! A má už majiteľa?

Laraffa řekl(a)...

Děkuji za milou návštěvu holky. Baru, ano majitel je a napnutě počkám, jak to tam vše naskládá ;-)

MyWay řekl(a)...

Vladi, to je úžasná taška .. nemám slov, pa, GABI

Laraffa řekl(a)...

Děkuji Gabčo ;-)