úterý 18. prosince 2012

budou vánoce...Vánoční čas. S kamarádkou jsme ušily 4 polštáře, protože se chtěla podívat - jak na to. Dostala jsem krásné hyacinty, voní nimi celá kuchyně a tak jsem je zakomponovala do svícnu, který bude součástí štědrovečerní tabule. 
Vánoční cukroví jsme pekly v době, kdy mrzlo až praštělo a napadl sníh, dnes jsme jej ochutnávali venku a spolu s Kájou a Davidem zapíjeli kafem.


 
Dětská fantazie nezná mezí - takto vypadá operační sál našich holek. Když je to chytne, hrají si spolu fakt pěkně.


.... a bude z něj altán.
Sluneční kabelka. Opět kabelka z rifloviny a nádherné látky z kolekce Marcus Fabrics Spintastic, plná květin a nádherných výrazných tvarů, z kterých bylo radost šít. Tentokrát rozšířené řešení vrchní části, tak aby se do ní dobře vcházelo. Velká vnější kapsa + vnitřní zipová a 3 menší např. na mobil, pero... Nesmí chybět karabina na klíče či peněženku. Vše řádně vyztuženo. 
Ucha kožená nastavitelná a jedno velké zkracovací, které se dá připevnit pomocí karabin. A aby to majitelce opravdu slušelo, nechybí ani náramek ladící oku.


 Šárinka "vymóděná" na lvici pojmenované po známé lvici ze známého filmu - Elza (dostaly ji od tety Míši), dostává se jí opravdu řádné péče - pedikúra, péče o srst...

Každou neděli večer až do Vánoc zapálíme jednu a zpíváme koledy.

 
 Ten umí to a ten zas ono... Kamarádka Monča plete čepice, stejně jako já šiju jen tak pro radost a když se něco tak dělá, vylezou z toho vždy krásné kousky.


Všem přeji krásné vánoce, pohodu, zdraví a lásku. 
Otřepané, přesto přání od srdce.
Tvořte, užívejte, obklopujte a poznávejte hodné lidi.

Laďka
Larafara, Laraffa

3 komentáře:

Monika řekl(a)...

Krásné fotečky, ze kterých sála pohodička, pohoda. Tobě také jen to nejlepší....díky...:-D

Korfela řekl(a)...

Laďko ... Vám všem přeji krásné pohodové dny zimní ... ty vánoční i ty po nich ... je krásné se k tobě juknout a vidět ty barvičku a tu pohodu .. Děkuji ...Lenka

Laraffa řekl(a)...

Moniko a Lenko děkuji ;-)